Gyermekvár Családi Bölcsőde - gyermekfelvétel

2011-ben indult családi napközink, AMELY 2017-TŐL GYERMEKVÁR CSALÁDI BÖLCSŐDE NÉVEN várja a kicsiket és ahová szeretettel várjuk 3 éves korig az érdeklődőket!

Családi Bölcsődénk a Müller György Óvoda és Általános Iskola épületén belül, egy külön kis világban várja az 1-3 éves korú gyermekeket. A családi napköziben a bölcsődés korosztály számára kialakított helyiségben 7 gyermeket tudunk ellátni. Tágas udvarunkon újonnan kialakított EU szabvány játszótér van. Minden gyermekkel egyéni bánásmód szerint foglalkozunk.

Áraink:

2.000 Ft / nap + étkezés (650,- Ft / nap), 40.000 Ft / hó + étkezés.

Nyitva tartás:

Hétfő: 07.00 – 17.00
Kedd: 07.00 – 17.00
Szerda: 07.00 – 17.00
Csütörtök:         07.00 – 17.00
Péntek: 07.00 – 17.00

Kik számára előnyös a Gyermekvár Családi Bölcsőde?

Mindazoknak a családoknak:

• akik munkavállalás mellett nem tudják megoldani gyermekük biztonságos felügyeletét
  • akik előnyben részesítik a kis létszámú (5-7 fős) gyermekcsoportot, a családias légkört
  • akik még nem a hét minden napján, de már rendszeresen szeretnék gyermeküket közösségbe járatni
  • akiknek csupán néhány órára van szükségük ügyeik intézéséhez

Kapcsolat:

Kapcsolattartó: Lengyel Gáborné Magda és Horváth Attiláné Judit