Iskolai gyermekfelvétel

Iskolánkban a felvétel az 1 - 8. évfolyamokra folyamatos. Jelenleg valamennyi évfolyamon 1-1 osztály működik kis létszámú 8-16 fős csoportokban. Iskolánkban az átjárhatóság minden normál NAT-ra épülő tantervű iskolából biztosított. Más iskolatípusokból különbözeti vizsgával adunk módot a felzárkózásra. Lehetőséget biztosítunk az érdeklődő tanulóknak próbanapokon való részvételre, ez nagymértékben megkönnyíti a szülő és a gyermek számára is a döntést.

Gyermekfelvétel az általános iskolába

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt napközben 7.30 és 15.30 óra között az alábbi telefonszámokon:

Horváth Attila, +36 (1) 407-9554 és +36 (1) 402-4201

Jöjjön, és ismerkedjen meg iskolánkkal! Személyes látogatásra bármikor szeretettel várjuk!

Hogyan tanítunk? Megismerné pedagógia alapelveinket mielőtt ellátogat hozzánk?