Jóság-bolt

MI AZ A JÓSÁG-BOLT?

Csak nem valami nagy jóságot lehet itt kapni? Persze nem erről van szó, (a jóságot különben sem lehet megvásárolni)!

Ez egy jutalmazási mód. Itt a jó gyerekek vásárolhatnak jó dolgokat jóság-pénzen.

JÓ MAGAVISELET = JÓSÁG-PÉNZ

Ha a tanuló magaviselete jó, ezt a tanár némi jóság-pénzzel honorálja. Ezt a kis nebuló összegyűjti, és a hét utolsó tanítási napján levásárolhatja az iskola folyosóján található Jóság-boltban. Rengeteg kívánatos dolog kapható itt: színes ceruzák, tollak, filckészletek, füzetek, valamint matricák, apróbb játékfigurák, és persze többféle csoki, müzliszelet, szóval olyasfélék ami csak egy gyerek számára hasznos - vagy finom:

... és nem kell érte mást tenni, csak: jónak kell lenni!