Kedves Szülők és Tanulók!

Kötelező a szájat és az orrot eltakaró maszk viselése!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a koronavírus fertőzés megelőzése érdekében az intézményben a szájat és orrot eltakaró maszk viselése, valamint a 1,5 méteres védőtávolság megtartása kötelező! Az intézménybe maszk viselése nélkül belépni tilos!

A gyermekeknek, tanulóknak a tanórák és az udvaron való tartózkodás kivételével a szájat és orrot eltakaró maszk viselése szintén kötelező!

Együttműködésüket és megértésüket köszönjük!

Az intézmény vezetősége

Ebédbefizetés 2020. október hónapra

Tisztelt Szülők, értesítjük Önöket, hogy az ebédbefizetés rendszere 2020. október hónaptól kezdődően megváltozik.

Amely gyermeknek nem volt lemondása, annak az étkezési díjat elsősorban átutalással kérjük befizetni a megadott napokon.

Ha valakinek volt lemondása, kérjük, hogy vagy telefonos egyeztetést követően átutalással fizessen, vagy személyes egyeztetés után készpénzzel rendezze az étkezési díjat. Ha volt lemondás, de azt nem egyeztettük le, kérjük a teljes összeget átutalni, az egyeztetésre később bármikor lehetőség van.

ÁTUTALÁSNÁL kérjük, hogy a közleményben tüntessék fel a gyermek(ek) nevét, az időszakot és az étkezés típusát („óvoda”, csak ebéd: „1x”, háromszori étkezés: „3x”). Kedvezmény igénybevételére csak az jogosult, aki előzetesen leadta az ehhez szükséges igénylést és igazolásokat.

Számlatulajdonos: Müller György Iskola

Bankszámlaszám: 11716008-20153588-00000000 (OTP Bank)

Ha a megadott napokon nem tudják befizetni, de igénylik az étkeztetést, kérjük, hogy értesítsenek bennünket telefonon az 1/407-9554-es számon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. Abban az esetben, ha a megadott napokon nem kerül befizetésre az ebéd díja és nem is jelzik számunkra telefonon, hogy csak később szeretnének fizetni, sajnos nem áll módunkban az ebédet megrendelni a gyermek számára. Szíves megértésüket kérjük és köszönjük, hogy figyelmességükkel és előrelátásukkal segítik a munkánkat!

Amennyiben hiányzás miatt szeretnének lemondani ebédet, azt kérjük, hogy előző nap reggel 9 óráig jelezzék a fent megadott elérhetőségeken.

Tisztelt Szülők, kérjük Önöket, hogy október hónapra az étkezés térítési díját szeptember 14-16 között szíveskedjenek befizetnipótbefizetésre szeptember 18-án biztosítunk lehetőséget.

Az étkezési díjak október hónapra az alábbiak szerint alakulnak:

ISKOLA:

Teljes árú:    Félárú:
Csak ebéd:     16 nap X 530 Ft =      8.480 Ft  16 nap X 265 Ft =      4.240 Ft
               Egész nap (3 étkezés):     16 nap X 750 Ft =      12.000 Ft          16 nap X 375 Ft =      6.000 Ft

ÓVODA:

Egész nap (3 étkezés):     16 nap X 670 Ft =      10.720 Ft