Ebédbefizetés 2019. június hónapra

Tisztelt Szülők, kérjük Önöket, hogy június hónapra az étkezés térítési díját május 28-tól 30-ig 7:30-tól 15:00 óráig a pénztárban szíveskedjenek befizetni.

Pótbefizetésre lehetőséget május 31-én biztosítunk. Amennyiben ezeken a napokon a befizetés nem megoldható, de igénylik az étkeztetést, kérjük, hogy értesítsenek minket telefonon a +36 1 407 9554 telefonszámon.

Abban az esetben, ha a megadott napokon nem kerül befizetésre az ebéd díja és nem is jelzik számunkra telefonon, hogy csak később szeretnének fizetni, sajnos nem áll módunkban az ebédet megrendelni a gyermek számára. Szíves megértésüket kérjük és köszönjük, hogy figyelmességükkel és előrelátásukkal segítik a munkánkat!

Amennyiben hiányzás miatt szeretnének ebédet lemondani, azt kérjük, hogy egy nappal előtte reggel 9:00 óráig jelezzék telefonon a +36 1 407 9554 telefonszámon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Az étkezési díjak június hónapra az alábbiak szerint alakulnak, kérjük, hogy lehetőség szerint pontos összeget hozzanak a befizetésnél:

Iskola 8 nap: június 3-tól 13-ig

Óvoda 19 nap: június 3-tól 30-ig

ISKOLA:

csak ebéd:     8 nap X 460 Ft =   3.680 Ft
               egész nap (3 étkezés):     8 nap X 680 Ft =   5.440 Ft

ÓVODA:

egész nap (3 étkezés):     19 nap X 610 Ft =    11.590 Ft

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/lbtnav/public_html/mullergyorgyiskola.hu/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65