Ebédbefizetés 2019. január hónapra

Tisztelt Szülők, kérjük Önöket, hogy január hónapra az étkezés térítési díját december 17-től 19-ig 7:30-tól 15:00 óráig a pénztárban szíveskedjenek befizetni (A téli szünet előtti utolsó tanítási nap: december 20.).

Pótbefizetésre lehetőséget december 20-án biztosítunk. Amennyiben ezeken a napokon a befizetés nem megoldható, de igénylik az étkeztetést, kérjük, hogy értesítsenek minket telefonon a +36 1 407 9554 telefonszámon.

Abban az esetben, ha a megadott napokon nem kerül befizetésre az ebéd díja és nem is jelzik számunkra telefonon, hogy csak később szeretnének fizetni, sajnos nem áll módunkban az ebédet megrendelni a gyermek számára. Szíves megértésüket kérjük és köszönjük, hogy figyelmességükkel és előrelátásukkal segítik a munkánkat!

Amennyiben hiányzás miatt szeretnének ebédet lemondani, azt kérjük, hogy egy nappal előtte reggel 9:00 óráig jelezzék telefonon a +36 1 407 9554 telefonszámon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Az étkezési díjak január hónapra az alábbiak szerint alakulnak, kérjük, hogy lehetőség szerint pontos összeget hozzanak a befizetésnél:

ISKOLA:

csak ebéd:     21 nap X 460 Ft =     9.660 Ft
               egész nap (3 étkezés):     21 nap X 680 Ft =  14.280 Ft

ÓVODA:

egész nap (3 étkezés):     21 nap X 610 Ft =   12.810 Ft

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/lbtnav/public_html/mullergyorgyiskola.hu/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65