Ebédbefizetés 2022. június hónapra

Tisztelt Szülők,

Kérjük Önöket, hogy 2022. június hónapra az étkezés térítési díját május 10-16. között szíveskedjenek átutalni.

KÉRJÜK ÖNÖKET, HOGY KIZÁRÓLAG ÁTUTALÁSSAL SZÍVESKEDJENEK KIEGYENLÍTENI KI AZ ÉTKEZÉSI DÍJRÓL SZÓLÓ SZÁMLÁKAT, KÖSZÖNJÜK AZ EGYÜTTMŰKÖDÉSÜKET!

Amennyiben valakinek lemondása volt kérjük, hogy egyeztetés végett keresse meg a Titkárságot!

Ha hiányzás miatt szeretnének lemondani ebédet, azt kérjük, hogy előző nap reggel 8:30-ig jelezzék e-mailben.

Az ÁTUTALÁSNÁL kérjük, hogy a közleményben tüntessék fel a gyermek(ek) nevét, osztályát, valamint az "étkezés" szót.

Kedvezmény igénybevételére csak az jogosult, aki előzetesen leadta az ehhez szükséges igénylést és igazolásokat.

Számlatulajdonos: Müller György Iskola

Bankszámlaszám: 11716008-20153588-00000000 (OTP Bank)

Ha a megadott dátumig nem tudják befizetni, de igénylik az étkeztetést, kérjük, hogy értesítsenek bennünket telefonon az 1/407-9554-es számon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. Abban az esetben, ha a megadott dátumig nem kerül átutalásra az ebéd díja és nem is jelzik számunkra telefonon, hogy csak később szeretnének átutalni, sajnos nem áll módunkban az ebédet megrendelni a gyermek számára. Szíves megértésüket kérjük és köszönjük, hogy figyelmességükkel és előrelátásukkal segítik a munkánkat!

Amennyiben hiányzás miatt szeretnének lemondani ebédet, azt kérjük, hogy előző nap reggel 8:30-ig jelezzék a fent megadott elérhetőségeken.

Azon a napon, amikor először hiányzik a gyermek pl. hétfőn az aznapi hétfői étkezést már nem tudjuk lemondani az ételeket szállító cég a Prizma- Junior Zrt-nél. A lemondás csak másnaptól azaz keddtől lehetséges, abban az esetben, ha 8.30-ig hétfőn megérkezik az e-mail a lemondásról.

Az étkezési díjak 2022. június hónapra az alábbiak szerint alakulnak:

ISKOLA:

Teljes árú:    Félárú:
Csak ebéd:

9 nap X 701 Ft =    6.309 Ft

3.150 Ft

Egész nap (3 étkezés):

9 nap X 1.062 Ft =    9.558 Ft

4.779 Ft

ÓVODA:

Egész nap (3 étkezés):      19 nap X 982 Ft =      18.658 Ft

Akiknek volt ebédlemondása, azoknak e-mailben küldjük el a pontos fizetendő összeget!