Ebédbefizetés 2020. április hónapra

Tisztelt Szülők, kérjük Önöket, hogy április hónapra az étkezés térítési díját március 11-től 16-ig 7:30-tól 15:00 óráig a pénztárban szíveskedjenek befizetni.

Pótbefizetésre lehetőséget március 17-én biztosítunk. Amennyiben ezeken a napokon a befizetés nem megoldható, de igénylik az étkeztetést, kérjük, hogy értesítsenek minket telefonon a +36 1 407 9554 telefonszámon.

Abban az esetben, ha a megadott napokon nem kerül befizetésre az ebéd díja és nem is jelzik számunkra telefonon, hogy csak később szeretnének fizetni, sajnos nem áll módunkban az ebédet megrendelni a gyermek számára. Szíves megértésüket kérjük és köszönjük, hogy figyelmességükkel és előrelátásukkal segítik a munkánkat!

Amennyiben hiányzás miatt szeretnének ebédet lemondani, azt kérjük, hogy egy nappal előtte reggel 9:00 óráig jelezzék telefonon a +36 1 407 9554 telefonszámon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Az étkezési díjak március hónapra az alábbiak szerint alakulnak, kérjük, hogy lehetőség szerint pontos összeget hozzanak a befizetésnél:

ISKOLA:

csak ebéd:     15 nap X 500 Ft =        7.500 Ft