Ebédbefizetés 2020. december hónapra

Értesítjük Önöket, hogy 2020. november 16-tól kezdődően a Prizma-Junior Zrt. fogja szállítani az ételt. Sajnos az árak magasabbak lesznek, mint a korábbi szállítónál, és ez a novemberi – már befizetett – hónapot is érinti. A megadott összegekben a decemberi iskolai étkezés díjához hozzáadtuk a november hónapra vonatkozó különbözetet is.

Amennyiben valakinek lemondása volt, kérjük hogy egyeztetés végett keresse meg a Titkárságot!

ÁTUTALÁSNÁL kérjük, hogy a közleményben tüntessék fel a gyermek(ek) nevét, osztályát, az időszakot és az étkezés típusát („óvoda”, iskola csak ebéd: „1x”, háromszori étkezés: „3x”). Kedvezmény igénybevételére csak az jogosult, aki előzetesen leadta az ehhez szükséges igénylést és igazolásokat.

Számlatulajdonos: Müller György Iskola

Bankszámlaszám: 11716008-20153588-00000000 (OTP Bank)

Ha a megadott napokon nem tudják befizetni, de igénylik az étkeztetést, kérjük, hogy értesítsenek bennünket telefonon az 1/407-9554-es számon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. Abban az esetben, ha a megadott napokon nem kerül befizetésre az ebéd díja és nem is jelzik számunkra telefonon, hogy csak később szeretnének fizetni, sajnos nem áll módunkban az ebédet megrendelni a gyermek számára. Szíves megértésüket kérjük és köszönjük, hogy figyelmességükkel és előrelátásukkal segítik a munkánkat!

Amennyiben hiányzás miatt szeretnének lemondani ebédet, azt kérjük, hogy előző nap reggel 8:30-ig jelezzék a fent megadott elérhetőségeken.

Tisztelt Szülők, kérjük Önöket, hogy november hónapra az étkezés térítési díját november 16-20. között szíveskedjenek befizetnipótbefizetésre november 23-án biztosítunk lehetőséget.

Az étkezési díjak december hónapra az alábbiak szerint alakulnak:

ISKOLA:

Teljes árú:    Félárú:
Csak ebéd:     14 nap X 650 Ft + 1.320 Ft =      10.420 Ft

5.210 Ft

Egész nap (3 étkezés):     14 nap X 980 Ft + 2.530 Ft =      16.250 Ft          8.125 Ft

ÓVODA:

Egész nap (3 étkezés):     14 nap X 910 Ft =      12.740 Ft