Kedves Szülők és Tanulók!

Kötelező a szájat és az orrot eltakaró maszk viselése!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a koronavírus fertőzés megelőzése érdekében az intézményben a szájat és orrot eltakaró maszk viselése, valamint a 1,5 méteres védőtávolság megtartása kötelező! Az intézménybe maszk viselése nélkül belépni tilos!

A gyermekeknek, tanulóknak a tanórák és az udvaron való tartózkodás kivételével a szájat és orrot eltakaró maszk viselése szintén kötelező!

Együttműködésüket és megértésüket köszönjük!

Az intézmény vezetősége

Óvodai gyermekfelvétel

VÁRJUK SZERETETTEL ÓVODÁNKBA MINDAZON ÉRDEKLŐDŐKET, AKIK BARÁTSÁGOS, JÓ LÉGKÖRŰ, CSALÁDIAS, ZÖLDÖVEZETES KÖRNYEZETBEN SZERETNÉK GYERMEKEIKET JÁTÉKOSAN FOGLALKOZATNI!

Óvodánkba a gyermekfelvétel folyamatos. Két csoportban, csoportonként 10-12 gyermek számára tudunk helyet biztosítani.

A felvételről bővebben az óvodavezetővel lehet egyeztetni napközben 8.00 és 15.00 óra között az (1) 407-9554 telefonszámon.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!