Kedves Szülők és Tanulók!

Kötelező a szájat és az orrot eltakaró maszk viselése!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a koronavírus fertőzés megelőzése érdekében az intézményben a szájat és orrot eltakaró maszk viselése, valamint a 1,5 méteres védőtávolság megtartása kötelező! Az intézménybe maszk viselése nélkül belépni tilos!

A gyermekeknek, tanulóknak a tanórák és az udvaron való tartózkodás kivételével a szájat és orrot eltakaró maszk viselése szintén kötelező!

Együttműködésüket és megértésüket köszönjük!

Az intézmény vezetősége

Elmarad a 2020. szeptember 7-én tartandó összevont szülői értekezlet

A szülők személyes megjelenésével járó szülői értekezleteket egyelőre nem tartjuk meg, ezért a szeptember 7-én tartandó összevont szülői értekezlet elmarad.

A szükséges információkat e-mailben, az intézményi rendszerben küldött üzenetekkel juttatjuk el a szülőkhöz, illetve a szülői értekezlet anyaga letölthető formátumban a honlapon lesz elérhető.

Az osztályonkénti szülői értekezletekről a későbbiekben tájékoztatjuk Önöket.

Üdvözlettel:
Az intézmény vezetősége