Kötelező olvasmányok a 2019/2020-as tanévre

Hírek 9/2019

Az olvasónapló leadásának határideje: téli szünet előtti utolsó tanítási nap!

5. osztály:

Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk

Kérdések A Pál utcai fiúk otthoni feldolgozásához:

6. osztály:

Gárdonyi Géza: Egri csillagok VAGY Gárdonyi Géza: Az én falum

7. osztály:

Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője VAGY Jókai Mór: Az arany ember VAGY Jókai Mór: A kőszívű ember fiai VAGY Frances Hodgson Burnett: A titkos kert

8. osztály:

Kertész Imre: Sorstalanság VAGY Szabó Magda: Abigél VAGY Szabó Magda: Für Elise

Az olvasónapló leadásának határideje minden évfolyamon: téli szünet előtti utolsó tanítási nap!